یک سبد عشق یک سبد مهربانی

به راستی جشن نیکوکاری، تجلی عشق و اکرام و روز پروانگی و پروانه شدن است و این جشن که نوید رسیدن سال نو را می‌دهد برای زدودن چهره فقر و درماندگی و کمک به افراد نیازمند و اقشار آسیب‌پذیر جامعه برپا می‌شود، جشنی که بوی عشق، ایثار، عاطفه و مهربانی را در فضای شهر به مشام می‌رساند.

امروز، گام‌های مهربان، پرصلابت و سرشار از مهر و نوع‌دوستی، به‌سوی محل و پایگاه‌های برگزاری جشن نیکوکاری در این موسسه به حرکت درآمده است.

باید نگریست. باید با دقت به مهربانی این مردم مهربان را نگریست، به راستی کدام زبان می‌تواند این‌همه عاطفه را سپاس گوید؟ گل‌های احساس را ببین که از شرم عرق کرده‌اند، آری امروز، روز «حی علی خیرالعمل» است.

با فرارسیدن آغاز سال جدید  موسسه خیریه امام حسن مجتبی (ع) طبق سنت خداپسندانه که طی سالیان متمادی آن را دنبال می نماید در نظر دارد با همیاری شما خیرین و شما عزیزان مهربان جهت همیاری با اقشار محروم، بانوان بی‌سرپرست و خانواده های کم بضاعت و بی بضاعت و بیماران مبتلا به سرطان در راستای کاهش فشارهای مالی و همیاری به خانواده های این عزیزان طرح یک سبد عشق یک سبد مهربانی را در قالب یک عیدانه که شامل یک کمک سبد غذایی و تامین مالی جهت رفع نیازهای این عزیزان می باشد را با همیاری شما بزرگواران همشه همراه  برگزار نمایید .

شماره حساب 2196811111108 وشماره کارت 5892101081548501 نزد بانک سپه شعبه راوند کاشان به نام موسسه خیریه امام حسن مجتبی (ع) راوند به این امر زیبا و یادماندنی جهت کمک به نیازمندان اختصاص یافته است کمک های غیر نقدی شما بزرگواران هم لبخندی بر لبان نیازمندان خواهد بود .هم اکنون نیازمندان نیازمند گرمی دستهای پر مهر شما عزیزان هستند.
علاقمندان نیز برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های ۰۳۱۵۵۵۱۰۱۸۹ و۰۹۱۳۳۶۱۰۷۹۴ تماس حاصل نمایند ضمنا اندروید مدیرعامل ۰۹۳۵۸۱۰۵۹۰۱می باشد همچنین نشانی [email protected]آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شمابزرگواران می باشد.

در ازل وامی به ما دادند و بازش خواستند
بین این داد و ستد یک فرصتی بگذاشتند
دادنش جبر و گرفتن جبر ، فرصت اختیار
پس غنیمت دان تو این فرصت نباشد پایدار !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.