یک سبد عشق یک سبد مهربانی

توزیع سبد کالا در حمایت از بیماران سرطانی و محرومین؛

یک سبد عشق یک سبد مهربانی

زهرا احمدی، مدیر موسسه در گفتگو با کاشان اول از توزیع سبد کالا در آستانه‌ی عید نوروز بین توان‌خواهان موسسه خبر داد و در این رابطه افزود: موسسه امام حسن (ع) در سال حدود چهار مرتبه به توزیع سبد کالا بین نیازمندان اقدام می‌نماید.

به گزارش کاشان اول / مهم‌ترین هدف ما این است که به یک بیمار سرطانی که در خانه‌اش نشسته و تمامی درها را به روی خود بسته و تنها به ناملایمات فکر می‌کند نشان بدهیم بیماری سرطان یک بیماری قابل درمان است و او هم می‌تواند در کنار درمان، ضمن افزایش روحیه‌ی خود، قدم‌های مثبتی برای درمان سرطان بردارد. بیماران ما با مراجعه به موسسه، کارخای مثبتی از جمله تغذیه سالم، کنترل استرس، افزایش روحیه با پرداختن به ورزش را انجام می‌دهند.

اینها بخشی از سخنان زهرا احمدی، مدیر موسسه‌ی خیریه‌ی امام حسن مجتبی علیه السلام راوند کاشان، در وصف این موسسه، می‌باشد.

موسسه خیریه امام حسن مجتبی (ع) در سال ۱۳۹۱ تاسیس شد، که کار اصلی آن حمایت معنوی و مالی از بیماران سرطانی و بانوان آسیب‌پذیر می‌باشد.

حمایت از زنان خودسرپرست و بدسرپرست، همکاری با کمپ‌های ترک اعتیاد و معرفی معتادان به آن مراکز، حمایت از خانواده‌های معتادان، گسترش آموزش در باب مهارت‌های زندگی در زمینه‌ی ازدواج و فرزندپروری از جمله فعالیت‌های این موسسه می‌باشد.

زهرا احمدی، مدیر موسسه در گفتگو با کاشان اول از توزیع سبد کالا در آستانه‌ی عید نوروز بین توان‌خواهان موسسه خبر داد و در این رابطه افزود: موسسه امام حسن (ع) در سال حدود چهار مرتبه به توزیع سبد کالا بین نیازمندان اقدام می‌نماید.

وی گفت: اما برای اولین بار است که موسسه‌ی ما به برگزاری یک گردهمایی با حضور بیماران سرطانی، اقشار محروم، بانوان بی‌سرپرست، خیرین محترم و مسئولین نموده است که تاریخ برگزاری آن فردا پنجشنبه ۲۷ اسفند می‌باشد. تا با برگزاری چنین مراسمی بتوانیم گوشه‌ای از فعالیت‌های خود را، به طور شفاف، به اطلاع خیرین و مسئولین محترم برسانیم تا ما را در انجام هر چه بهتر کارها، یاری نمایند.

این فعال مردمی در ادامه گفت: هر یک از این سبد‌های کالا بیش از ۲۰۰ هزار تومان قیمت داشته که حاوی اقلامی از جمله؛ گوشت مرغ، گوشت گوسفندی، حبوبات (لوبیا سفید و قرمز، نخود، عدس و لپه)، لوازم بهداشتی و شوینده‌ها (مایع ظرفشویی، دستشویی، جوهر نمک، خمیردندان، پودر لباسشویی، دستمال کاغذی و…)، بیسگوییت، شکلات، می‌باشد.

همچنین شماره حساب 2196300164709 وشماره کارت 5892107044046392 نزد بانک سپه شعبه راوند کاشان به نام موسسه خیریه امام حسن مجتبی (ع) راوند به این امر زیبا و یادماندنی جهت کمک به نیازمندان اختصاص یافته است کمک های غیر نقدی شما بزرگواران هم لبخندی بر لبان نیازمندان خواهد بود .
علاقمندان نیز برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های ۰۳۱۵۵۵۱۰۱۸۹ و۰۹۱۳۳۶۱۰۷۹۴ تماس حاصل نمایند ضمنا اندروید مدیرعامل ۰۹۳۵۸۱۰۵۹۰۱می باشد همچنین نشانی info@chih.irآماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شمابزرگواران می باشد

درباره‌ی ادمین

Check Also

شخصیت شناسی امام حسن مجتبی

حسن بن علی بن ابی‌طالب معروف به امام حسن مجتبی (۳-۵۰ق) دومین امام شیعه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 16 =