قهرمان ووشوجهان مدال های خود را به موسسه خیریه راوند اهداء کرد

«محمدرضا جعفری» در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در کاشان، هدف از این اقدام خداپسندانه خود را وظیفه ذاتی و انسانی خود جهت کمک به نیازمندان و اشتغالزایی افراد آسیب پذیر در جامعه عنوان کرد و گفت: دلم می خواهد این مدال ها با بیشترین قیمت برای کمک به بیماران سرطانی و اشتغالزایی افرادآسیب پذیر به فروش برسد.

سرمربی سابق تیم ووشو، درحالی که از شوق خوشحالی اهدای مدال های خود به نیازمندان بغض درگلو داشت گفت: حتی اگر این مدال ها که حاصل یک عمر تلاشم در ورزش جهان، آسیا و کشورمان است را نداشتم به خاطرحس انسانیت حاضر بودم سه دانگ باغچه ای را که به نامم است به این موسسه خیریه اهداء کنم.

وی با بیان اینکه اهداء این مدال ها که حاصل یک عمر تلاشم است با رضایت کامل خانواده ام انجام شده است، یادآورشد: امیدوارم اقدام خداپسندانه اینجانب تلنگری برای دیگر پهلوانان جهان و کشورمان در کمک به افراد نیازمند در جامعه است.

جعفری، تمام افتخارات خود را به خاطر لطف خدا و دعای پدر و مادرش دانست و یادآورشد : در پایین ترین طبقه ازسطح جامعه درخانواده های آبرومند دوران طفولیت خود را با سختی فراوان درمحله ای قدیمی کاشان طی کردم به طوری که برای دوران اول راهنمایی کرایه ماشین هم نداشتم و پیاده مسیر طولانی تا مدرسه را طی می کردم و برای تامین مخارج خانواده اوقات فراغت خود را کار می کردم.

وی، با بیان اینکه خدا را شاکرم که با تحمل سختی های فراوان از این آزمون الهی سربلند بیرون آمدم. افزود: قطعا اگر هرانسانی شرایط سخت طفولیت و زندگی را طی کند و اعتقاد داشته باشد که خدایی وجود دارد که او را موردآزمون قرارمی دهد خواهد توانست به بلوغ فکری و هرچیزکه بخواهد دست پیدا کند.

جعفری، وجود همسرش را به عنوان فرشته ای در تمام موفقیت های زندگی خود دانست و افزود: هرچند برای بدست آوردن این مدالها عرق های زیادی ریخته ام ولی این اقدام من پاداش گرانبهایی است که خدا به من داده است و توانسته ام با این گونه کارها دوستان فراوانی بدست بیاورم.

وی، با تشبیه مدیریت درجامعه با باغبانی که اگردرست باغبانی کند گل های زیبا بدست می آید. افزود: مدیران ما در جامعه نیز باید مانند یک باغبان طوری جامعه را آبیاری کنند که همه با هم برخوردی زیبا داشته باشند.

درادامه خانم « زهرا احمدی» مدیرعامل موسسه خیریه امام حسن راوند کاشان، اقدام خداپسندانه پهلوان محمدرضا جعفری را کاری بسیار نادر، ارزشمند و غیرمنتظره عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه دراجرای طرحهای فراوان اشتغالزایی این موسسه کاملا ناامید شده بودم خدا این پهلوان را سرراه ما قرارداد و با اهداء تمام مدال ها و دستارودهای چندین ساله خود ما را در رسیدن به اهدافمان امیدوارکرد.

درباره‌ی ادمین

Check Also

روز طبیعت

فلسفه سیزده بدر و روز طبیعت سیزدهمین روز از هر ماهی در گاهنامه‌ی ایرانی تیر یا تیشتر نام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 9 =