سرطان قابل پیشگیری و درمان است؛ با خود مراقبتی و امید

هر ساله در تاریخ 15 بهمن ماه سازمان جهانی بهداشت و مرکز مطالعات سرطان دست در دست هم داده در راستای آگاهی افزایی و کاهش بار سنگین سرطان به یاری سازمان بین المللی کنترل سرطان می آیند.

 

سرطان رشد و توزیع بیش از اندازه یک سلول است و می تواند تقریبا تمام قسمت های بدن را تحت تاثیر قرار دهد. گاهی اوقات سلول های آلوده بافت های اطراف را تحت تاثیر قرار داده و در تمام بدن پخش می شوند.

 

بسیاری از رفتارها باعث تشدید سرطان و افزایش ریسک ابتلا به این بیماری خواهد شد؛ مثلا سیگار کشیدن. علاوه بر این بسیاری از انواع سرطان قابل درمان با عمل جراحی، رادیوگرافی یا شیمی درمانی است، خصوصا اگر در مراحل اولیه تشخیص داده شود.

شعار “ما می توانیم. من می توانم.” تلاش دارد تا نقش هر فرد و گروه را در کم کردن بار این بیماری نشان دهد.

در همین راستا موسسه خیریه امام حسن راوند در کاشان مجموعه ای از فعالیت های خود را در قالب فیلم برای شما عزیزان به نمایش می گذارد امید است ما بتوانیم با کمک های شما مردم خیر و همیشه در صحنه از بارقه درد و رنج بیماران سرطانی بکاهیم و در درمان این عزیزان که ولی نعمتان ما هستند بهره داشته باشیم. شماره حساب 2196300164709 وشماره کارت 5892107044046392 نزد بانک سپه شعبه راوند کاشان به نام موسسه خیریه امام حسن مجتبی (ع) راوند به این امر اختصاص یافته است چشم امید نیازمندان به دستان گرم و پر مهرتان شماست.

درباره‌ی ادمین

Check Also

عید نوروز مبارک

عید نوروز برابر با اول فروردین ماه (تقویم شمسی)، جشن آغاز سال و یکی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 5 =