نظرخانم احمدی شمس مدیر عامل خیریه امام حسن مجتبی درمورد انتخابات

شرکت در انتخابات یک واجب شرعی است لذا وقتی نظر مدیر عامل محترم موسسه خیریه امام حسن مجتبی (ع) را در این خصوص پرسیدیم ابراز فرمودند:من بخاطرعلاقه ام به رهبرم وکشورم در انتخابات شرکت می کنم و با رای خود به انقلاب ، امام راحل ،رهبر معظم انقلاب و آرمان های آن اعلام وفاداری می کنم

ایشان با اشاره به آیاتی از قرآن کریم انتخابات را یک امانت توصیف نمودند و افزودند:شرکت در انتخابات را یک امر مهم می دانم که این مسئله به تقویت پایه های نظام می انجامد و قدرت ایران و پشتوانه مردم همیشه در صحنه را به رخ دشمنان اسلام خواهد کشید و ما باید تلاش کنیم تا این امانت را به اهلش بازگردانیمچنان که در قرآن کریم آمده است‌:”إِن‌َّ اللَّه‌َ یَأْمُرُکُم‌ْ أَن تُؤَدُّوا الاْ ؟َمَـَنَـَت‌ِ إِلَی‌َّ أَهْلِهَا؛(نسأ،58) خدا به شما فرمان می‌دهد که امانت‌ها را به صاحبانشان بازگردانید”. امروز، ادارة جامعه اسلامی‌، امانتی است که از سوی مردم به مسئولین سپرده می‌شود، لذا وظیفه مردم است این امانت را به کسانی که اهلیت و صلاحیت دارند بسپارند.
این بانوی نخبه و کارآفرین کاشان در ادامه بیان فرمودند: من رأی میدهم به خاطر اینکه انتخابات یک پروسة ملی است. در این پروسه تمام شهروندان می‌توانند اشتراک کنند و از حق شهروندی خود برای رأی‌دادن استفاده کنند تا سرنوشتشان را انتخاب کنند. مهم این است که مردم در انتخابات شرکت کنند و همان یک رأی را که دارند، استفاده کنند.

درباره‌ی ادمین

Check Also

عید نوروز مبارک

عید نوروز برابر با اول فروردین ماه (تقویم شمسی)، جشن آغاز سال و یکی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × پنج =