تقدیم یک سبد عشق

ای کاش سرطان فقط درد داشت
این هم هزینه دربرنمیداشت
موسسه خیریه امام حسن درنظر دارد تابه میمنت فرا رسیدن سال جدید در راستای تقویت مادی ومعنوی توان خواهان قدمی بردارد.لذا از شما عزیزان دعوت می کنیم درکارنیک وپسندیده ما را یاری فرمایید.

شماره حساب 2196300164709 وشماره کارت 5892107044046392نزد بانک سپه شعبه راوند کاشان به نام موسسه خیریه امام حسن مجتبی (ع) راوند به این امر اختصاص یافته است  چشم امید نیازمندان به دستان گرم و پر مهرتان شماست.

انسان‌ با توجه به اینکه می‌داند خداوند احسان و نیکوکاری را دوست دارد این کار خیر را انجام می‌دهد. خدای متعال در آیات قرآن فراوان به واژه نیکوکاری اشاره می‌کند و از ما می‌خواهد که اهل کار خیر و نیکوکاری باشیم.

خداوند در آیه 69 سوره عنکبوت می‌فرماید “اهل کوشش باشید و نیکوکاری را هرگز فراموش نکنید”. آنهایی که امکانات مالی دارند باید به سایر افراد جامعه نیز کمک کنند و از این نعمت الهی سایر بندگان نیز بهره‌ ببرند.

انسان‌هایی که اهل نیکوکاری هستند یک آرامش خاص در وجودشان پدیدار می‌شود و این آرامش در دنیا و آخرت همراه آنها است. خداوند در آیه 112 سوره بقره می‌فرماید “انسان‌های نیکوکار هیچ خوف و هراسی به خود راه ندهند و آسوده باشند.”

با نیکوکاری و احسان در حق دیگران دعاهایمان اجابت می‌شود و خداوند در سوره آل عمران وعده داد که “اگر می‌خواهید دعاهایتان به اجابت برسد، اهل نیکوکاری باشید.”

یکی دیگر از آثار نیکوکاری از بین رفتن گناهان است. در سوره نمل و زمر خداوند متعال می‌فرماید که در قبال نیکوکاری انسان‌ها گناهانشان بخشیده می‌شود.

ما همانگونه که به بندگان خدا احسان و نیکوکاری می‌کنیم خدا هم در جای دیگر با فضلی بالاتر، نیکوکاری را برای ما انسان‌ها جبران می‌کند.

خوب است که در این ایام پایانی سال انسان‌هایی که از توان مالی خوبی برخوردارند و یا در حدی هستند که می‌توانند به سایر افراد کمک کنند، نیکوکاری و احسان را فراموش نکنند و با احسان خود زندگی‌شان را بیمه کرده و دنیا و آخرتشان را به فضل خداوند گره بزنند.

درباره‌ی ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =